Jump to content


Online: Джордан ft. Теди Александрова - Спирам те


Препоръчани коментари

Това изнасилване на слуха и зрението ще продължава, докато не бутне всеки по един дислайк и гледанията не замръзнат на 80 000. Иначе никога няма да се научат. Писна ми вече! Тва не се търпи вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че тая е родена с мен на една дата. Много надута патка излезе, а едно време я харесвах с първите й песни. Сега само цигании вади. Страшно много си повярва тая. Пожелавам й да падне така , както си мисли, че е най-добрата.

 

Какъв човек трябва да си да й честитиш рождения ден и да й кажеш, че си роден с нея на една дата и оная да те изтрие. Малоумница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо бие какво е това. кви са тия спирам те резко от двийение. няква абсолютна селяния ми прилика. Напомня ми на някоя песен от миналото ама не знам коя.:thumbsdown_anim: :dots: :1000 (15):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан до тук всичко му е хит и много зарибява, но тук вече не ми хареса, прекалено е циганско всичко. Иначе браво за промяната, страхотна визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мъж като мене има своите принципи" - падам :roll1:

 

Клипчето ме кефи, но песента е най-слабата му. Дори частите на #МамаКелМанге не спасяват положението...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пенсионирайте некадърния Павлов, това е ужасно....всичко е 1:1, това е един единствен инструментал, завъртян в 30 песни. Няма Оцко, няма Пашев, Павлов е възможно най-еднообразния и ужасен композитор....

Некадърен , глух, за пореден път ужасен аранжимент, за пореден път едно и също.

 

Александрова да ме извинява за грубия тон, ама от как го уби ток приятеля и не е изпяла една нормална песен! Явно и е влияел добре, след смъртта му - баладата, и от там насетне се почна с върхвните просотии. Откачалка. Какви песни правеше, какво е това....

 

Че това си е ниво Diapason...

Даже и толкова няма...те са по-разнообразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...