Jump to content



"Но вече съм изяла червилото си с теб"


Лирическа интерпретация!  

79 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Здравейте!

 

Простете своеволната тема, но с мъжа ми от месеци вече водим спор относно значението на тази върхова лирика от лятното предложение на Деси Слава миналата година:

 

 

Какво означава "но вече съм изяла червилото си с теб" според вас?

 

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

КЛЮЧ

Айде аман с вашите ключове. Какво пречи, ако има и по-хумористични теми? :gun_bandana:

 

Аз винаги съм си мислел, че е първия вариант, но понякога в главата ми е изниквала картинката как Десислава взима едно червило, маха капачката и си отхапва. :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдейки по фамозната физика на Фатма Десс Гюл, предполагам, че лирическата й героиня в този клип нито се е целувала, нито е правила орална любов.

Най-вероятно да е изяла мазните наденици, които се показват в клипа, и толкова. :1000 (29): Никъде не видях тази интерпретация в анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдейки по фамозната физика на Фатма Десс Гюл, предполагам, че лирическата й героиня в този клип нито се е целувала, нито е правила орална любов.

Най-вероятно да е изяла мазните наденици, които се показват в клипа, и толкова. :1000 (29): Никъде не видях тази интерпретация в анкетата.

Доядоха ми се наденички сега :1000 (29):

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доядоха ми се наденички сега :1000 (29):

:roll1: :roll1:

В "Мотто" на Аксаков ги има в обедното меню досущ като немските вурстове - класически, но в същото време фино презентирани.

00073806.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си причина да чакам последния момент, за да гласувам в годишните форумни награди. Тази тема, примерно.... ;д ;д

 

Ако съдим по начина, по който коврите се наслаждават на надениците и белия сос в клипа, вероятно е опция номер две. :roll1: :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали питанието, криещо се в задаването на темата е проблемът, или по-скоро че "мъжът" на "потребителя", който май също уж е мъж, заедно спорят за нещо, некасаещо ги тях лично... Но такъв е животът...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали питанието, криещо се в задаването на темата е проблемът, или по-скоро че "мъжът" на "потребителя", който май също уж е мъж, заедно спорят за нещо, некасаещо ги тях лично... Но такъв е животът...

 

Ко каза ко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали питанието, криещо се в задаването на темата е проблемът, или по-скоро че "мъжът" на "потребителя", който май също уж е мъж, заедно спорят за нещо, некасаещо ги тях лично... Но такъв е животът...

Ко? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"но вече съм изяла червилото си с теб" значи...

вече сме се целували

 

Според мен е това, иначе за орален секс щеше да е написан по- хард текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората опция, разбира се! :D

 

Идея за догодина: "Какво точно я болеше Деси Слава в "И на всички като тебе", щом не сърцето?"

 

Боли я п*тката за него. Т.е. не ѝ дреме. Това има предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако зададете въпроса на Деса, със сигурност ще отговори, че е защото е прехапвала устни. Ако беше, че са се целували, щеше да е "Вече си изял червилото ми" или "вече сме изяли червилото ми". Във фразата, поне за мен, е очевидно, че става дума за прехапване на устни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако зададете въпроса на Деса, със сигурност ще отговори, че е защото е прехапвала устни. Ако беше, че са се целували, щеше да е "Вече си изял червилото ми" или "вече сме изяли червилото ми". Във фразата, поне за мен, е очевидно, че става дума за прехапване на устни.

 

И какво значи, че си е прехапала устните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...