Jump to content



The Weeknd – Общи приказки


Препоръчани коментари

Разликата между Спотифай и Епъл е, че първите са силни в световен мащаб (Европа), докато вторите - в САЩ. Щатите естествено са по-голям пазар, а и The Weeknd си е топ там, в Европа, Латинска Америка и Азия не чааак толкова.

 

И за мен това е трилогия, първа част - меланхолия, втора нещо по-upbeat, но и депресантско и трета - по-хип-хоп. Ако е така ще го цункам :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо! Ама той си имал темичка тук. :Vishenka_05:

Коя ви е любимата песен от новите?

На мен "Privilege" не ми излиза от главата.

 

Салвадоре, коментара ти ми е странен. Не знам защо. :1000 (29):

Написан е като несполучлива статия - съдържа много информация, но поднесена някак хаотично.

Не знам защо го казвам. :1000 (29): Просто като го четох се зачудих тва инфо от сайт ли е, твой коментар ли е... :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо! Ама той си имал темичка тук. :Vishenka_05:

Коя ви е любимата песен от новите?

На мен "Privilege" не ми излиза от главата.

 

Салвадоре, коментара ти ми е странен. Не знам защо. :1000 (29):

Написан е като несполучлива статия - съдържа много информация, но поднесена някак хаотично.

Не знам защо го казвам. :1000 (29): Просто като го четох се зачудих тва инфо от сайт ли е, твой коментар ли е... :1000 (29):

 

Всички, но "Call Out My Name" ми е топа!

 

Не е статия, просто буквално хаотично нахвърлени новини покрай ЕП–то. :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Call out my name" е уникална! След нея нареждам "I was never there". Останалите също са добри. От кога чаках нова музика от него и се зарадвах много. Този секси глас трябва по-често да го слушаме. :3fdb8960598fa63e:

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официалните цифри от първия ден в Spotify излязоха и са повече от това, което бях написал – 29 милиона, 7.5 за Call Out My Name.

 

Също така COMN няма да дебютира в ТОП 5 на ББ100, а в ТОП 3 - на второ място.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

'My Dear Melancholy,' is The Weeknd's third consecutive #1 album on the Billboard 200.

 

The Weeknd's 'My Dear Melancholy,' is the shortest artist album (by track count) to reach #1 on the Billboard 200 since Jay-Z and Linkin Park's 'Collision Course' (2004).

Последното EP било номер 1 не знам кога е било, не е било в близките 10 години. И това без промо, нито сингъл. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
преди 1 час, Forbidden каза:

 

Толкова ми липсва, искам вече да пусне нещо.. Не е имал албум от 3 ГОДИНИ, такива дълги почивки не са окей. И това, че си махна инстаграма за вече над месец, според мен е грешно, едно че губи нови последователи, друго, че почивката му е твърде дълга, че да си вземе и такава от социалните мрежи. Силно се надявам лятото да пусне нещо, че не се издържа!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.07.2019 г. от 23:15, Forbidden каза:

Верно ли толкова време мина? Помня от последния албум много харесвах тая:

 

Това не е албум, а ЕР, само с 6 песни. Последният албум е Starboy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Забравих, че този крал има тема тук. Нека напиша и аз а ла Зайка малко успехи, белким ми идва по-често мисълта да го правя.

Да започна с това – честит 4-ти номер 1 хит – "Heartless"! Като с това се нарежда като четвъртия мъж с най-много номер 1 хитове за това десетилетие след Бруно Марс с 7, Дрейк с 6 и Джъстин с 5.

"Blinding Lights" дебютира под номер 11 без абсолютно никакво промо или подкрепа от радиото, а само на база продажби. И като казах това – той е първия изпълнител за годината, който окупира класацията за продажби на седмицата под номер 1 и 2. BL е фаворита на публиката и ако я изпрати на радиата тази седмица, а и доколкото знам ще пуска и тези дни клип – номер 5 се задава.

Чакам албума с нетърпение, надявам се бъде през началото на 2020, искам да бъде с интересни и хубави песни тип Trilogy/BBTM & My Dear Melancholy,.. предстои да разберем.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Забравих, че този крал има тема тук. Нека напиша и аз а ла Зайка малко успехи, белким ми идва по-често мисълта да го правя.

Да започна с това – честит 4-ти номер 1 хит – "Heartless"! Като с това се нарежда като четвъртия мъж с най-много номер 1 хитове за това десетилетие след Бруно Марс с 7, Дрейк с 6 и Джъстин с 5.

"Blinding Lights" дебютира под номер 11 без абсолютно никакво промо или подкрепа от радиото, а само на база продажби. И като казах това – той е първия изпълнител за годината, който окупира класацията за продажби на седмицата под номер 1 и 2. BL е фаворита на публиката и ако я изпрати на радиата тази седмица, а и доколкото знам ще пуска и тези дни клип – номер 5 се задава.

Чакам албума с нетърпение, надявам се бъде през началото на 2020, искам да бъде с интересни и хубави песни тип Trilogy/BBTM & My Dear Melancholy,.. предстои да разберем.

това не е чак така песента участва в реклама на мерцедес а има и билбордове из европа

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

това не е чак така песента участва в реклама на мерцедес а има и билбордове из европа

Рекламата се излъчва само в Германия, а Билборд се базира само на продажби/стрийм на територията на САЩ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Честит му пореден световен хит:

Blinding Lights

iTunes (15x #1) (31x top #10)
Spotify (10x #1) (36x top #10)
Apple Music (16x #1) (57x top #10)
Youtube (15x top #10)

Близо 3 месеца след излизането на песните, без кой знае какво промо – и двете са в топ 15 в класацията на Билборд, като Blinding Lights се разгръща буквално с всеки изминал ден и се изкачва всяка седмица все повече.. праска по 6М+ дневни стриймове в Спотифай и пей сърце.

На 7-ми март ще пее в SNL, предпопагам, че ще пусне сингъл номер 3 преди това, като доколкото знам вече е снимал и клип.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум – After Hours 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stereoto_ каза:

Кога?

Силно се надявам да е пролетта, но официално няма информация. А доколкото знам другия петък пуска нов сингъл. Усещам, че много се е пострал за този албум, самото заглавие е вдъхновено от филм отново, а и говори, че е “музика за късните часове”, нямам търпение!

От трейлъра с който обявява се чува част от песен, която звучи като балада, надявам се това да е третия сингъл! 
Харесва ми това, че с всеки албум е като различен човек и направо сменя не само визия, но и начин на живот, държи сякаш да изгражда различна вселена всеки път, а не само да има някакви песни пуснати в пространството...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това се окаже вярно ще изкрещя на 30 езика и 12 субдиалекта!

6F2AF522-240D-44AA-A03D-1C82D4112B9D.jpeg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 март – After Hours 

Албумът съдържа 14 песни, исках да са поне 16, но колкото-толкова, няма да се оплаквам. Днес излезе заглавната песен като промо сингъл, която е любима от трите на този етап. Точно такова звучене обожавам, цял ден я слушам на риплей, брутална!!! Интересно е, че се е вдъхновил от редица филми за албума, шрифта на самия албум много прилича на този от "The Exorcist", само че е създаден специално за него и е под наименование "Abel Roman". Обложката е брутална, всичко си има концепция и се следва линия, а това го ОБОЖАВАМ. Очаквам много интересен албум, нямам търпение! 

87162817_2894039170655487_3644350845249650688_n.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много по-силен старт от Starboy, което ме радва - има градация. По-силни продажби, очаква се да бъде с над 400К, като над 200К са пюр, това почти вече никой не го постига. Стриймига също е много по-силен 60М за първия ден, което е разбираемо, имайки предвид, че в края на 2016 стийма беше сила, но сега още повече. А и все пак става дума за 14 песни, които по никакъв начин не приличат на тези от Starboy, тук всичките са grower, различни, дълги и като цяло напълно различни от всичко, предлагащо се в момента. Разби рекорда на Били за най-много pre-adds в Епъл мюзик и постигна над 1 милион, а това се случва за първи път в историята. Тази седмица Blinding Lights се бори с The Box за номер 1 в Билборд, надявам се да го постигне, това ще му бъде петия номер 1 хит и втори от албума. Третият сингъл е In Your Eyes, който от вторник се изпраща в радиата. Сега като чета съпоставките, които съм писал за Starboy от 6 песни в Топ 10 в класацията на Сащ е минал на пълно окупиране на Топ 10, въпреки огромната сила на The Box, а и Lil Uzi Vert, който пусна албум миналата седмица. Много съм доволен от от албума, все повече ми харесват песните, точно това исках – различно, интересно и качествено. Starboy си беше изцяло мейнстрийм албум, в който буквално всички са радио песни, докато тук всичко е правено с душа и сърце. Ето това искам от него, не само песни като Старбой, който имат сигурен успех, а да предлага нещата, които наистина са правени с душа. А както виждаме това не пречи да имаш и пореден световен хит. ГРАДАЦИЯ!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Alter Ego каза:

In your eyes ми е фаворит от новите, иначе Blinding Lights според мен си остана No1 песента от този албум. 

 

Аз май имам проблем с неговите най-големи хитове, защото харесвам както трябва само The Hills, другите също ми харесват, обаче не така силно. На Старбой мноого се кефех, обаче ми е втръснала до безобразие. А в близко бъдеще ще има още 2 diamond сингъла, освен The Hills – Starboy & Can't Feel My Face и двете са х9 платиниум. А за Blinding Lights... там вече ще си покаже, засега здраво се запътила натам, вече е над х2 за супер отрицателно време.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не мога да не похваля концепцията, която има албума – изцяло е филмова, усеща се още с първия трак Alone Again, пръдъкшъна на тая песен е просто бруутален, сякаш си пуснал хорър филм. After Hours е сбор от всичките му любими филми, той заяви, че с първите два клипа изобразява всичките изкушения, който Лас Вегас може да предложи. А днес е писал, че ще клипира много песни, значи историята продължава. Той не пее в клиповете, защото е като персонаж от филма. Червеното яке, рабития нос, всичко това е част от концепцията. А точно такива албуми ОБОЖАВАМ и като цяло артисти, дето не просто ей така пускат някакви си песни, а създават нещо като алтернативна вселена с всеки свой албум. 

За любима песен наистина в момента не мога да кажа, най-насърце в момента ми е Until I Bleed Out, изцяло се връзва и разкрива историята на обложката. Всяка песен ми харесва все повече... абе с други думи - цялото това чакане от 4 години си заслужаваше. Абел наистина не разочарова!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...