Jump to content

The Weeknd – Общи приказки


Препоръчани коментари

Точно на днешната дата, този легендарен артист заслужава направата на тази тема! Днес официално излезе албумът – "STARBOY", с включени 18 песни, от които има колаборации с Daft Funk, Lana Del Rey, Kendrick Lamar, Future.

 

Пожелавам му да покорява още върхове, още много хитове и успехи! С предишният си албум "Beauty Behind The Madness" получи награди Грами, да се надяваме, че и с новият ще го направи!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За броени часове албумът вече е номер 1 в 49 държави! Продажбите през първата седмица се очакват да са над 400 000.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лана е тотална ненормалница! Снимала е видео как слуша песента от албума, която е дует с нея и там се пее: "Scratching counter tops, I was screaming, my back arched like a cat", и тя по същото време драска с нокти, и после танцува като откачалка!

 

Невероятна!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За по-малко от 24 часа, STARBOY е номер 1 в над 80 страни!

 

Като отделно от това 9 от песните са в Топ 100 по продажби в USA.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм слушала още албума, искам да му се насладя, но съм с високи очаквания. Дано го реализира по-добре от съвършенството Beauty Behind the Madness, от който някак си успя да извади слаби песни като In the night и да ги направи сингли за сметка на шедьоври като Shameless, Prisoner, Dark Times, Losers...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме още от песента с Ариана и I Can't Feel My Face! Има потенциал да стане дори още по-голяма звезда от това, което вече е!

Преди малко чух и албума в Spotify- страхотен е! Трудно ми е да посоча фаворити сред толкова много яки песни, но може би от новите най-много ми се откроиха Secrets и True Colors. Това с Лана също- трябваше да е цяла песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме още от песента с Ариана и I Can't Feel My Face! Има потенциал да стане дори още по-голяма звезда от това, което вече е!

Преди малко чух и албума в Spotify- страхотен е! Трудно ми е да посоча фаворити сред толкова много яки песни, но може би от новите най-много ми се откроиха Secrets и True Colors. Това с Лана също- трябваше да е цяла песен!

 

Мачкаш с вкус!

 

Съгласен съм за песента с Лана, звучи зверски, жалко, че е само 1:50 секунди! Грях!

 

Моите фаворити са почти всички песни! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно интервю Посети моя сайт

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd has put all 18 "Starboy" songs in the top 50 of the most played in the USA!

 

The Weeknd received nearly 30 MILLION streams on Spotify in the last 24 hours, more than any other artist!

 

КРАЛ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Spotify US:

 

1. Starboy

3. Party Monster

5. I Feel It Coming

7. Sidewalks

8. Rockin'

9. Six Feet Under

 

SIX SONGS IN THE TOP 10

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зверски албум!!! Все повече ми харесва, брутални песни...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът вече има 494 000 000 стрийма в Спотифай.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силните дебюти за първата седмица откъм албуми през тази година в USA:

 

Drake - 1.04m

Beyonce - 653k

The Weeknd - 348k

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

All 18 songs from The Weeknd's 'Starboy' enter or climb on this week's Hot 100.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да кажа мнението си за песните, ще го направя тук, защото искам темата да има повече коментари и да се развие :3fdb8960598fa63e:

 

01. Starboy – Още от първото ѝ слушане ме грабна! Невероятна музика, текст, изпяване, абсолютно заслужен мегахит, надявам се да има 1 милярд гледания! Има супер много продажби, разгръща се все повече и повече - брутална песен. А в едно интервю Абел казва, че докато я записвал дори нямал намерение да бъде пилотен сингъл - това щеше да е грях!!!

02. Party Monster – Виждам я тотално в стил "The Hills", а именно тотален трепач! Тая песен искам задължително да бъде сингъл номер 3! А и като знам, че Лана е участвала в писането ѝ, както и вокали ми е още по-любима.

03. False Alarm – Феновете много недоволстват за тази песен, но за мен е един страшен експеримент - откъм музика, изпълнение, и като цяло е най-различната песен в албума. Харесва ми много, и супер много се кефя, че има такъв невероятен клип!

04. Reminder – За тази песен четох, че феновете си пускали "False Alarm" само за да чуят преминаването от нея към тази, което наистина е жестоко! Песента е много добра, типично в негов стил - закачлив текст, зарибяваща, има възможност да бъде голям хит, ако реши да я развие.

05. Rockin' – Една от фаворитите на хората е тази песен, в създаването ѝ е взел участие Макс Мартин, което гарантира хит. Много ретро и същевременно модерно - невероятна!

06. Secrets – Тази песен те връща в 90-те, звученето ѝ е толкова ретро и има някаква магия в нея. Точно заради такива песни Абел ме спечели - чувствам я много специална тази песен, много бих се радвал, ако има клип.

07. True Colors – Не знам дали защото не съм я слушал толкова, колкото другите, или поради друга причина, но това е единствената песен, която не ми харесва. Слаба ми е.

08. Stargirl – Много добър замисъл, зарибяваща музика и добри изпълнения, много щях да се радвам, ако беше цяла песен... езък! Не можаха ли поне зорлян да изпеят 3-4 минути.. много добра.

09. Sidewalks – Мноого добра колаборация, много различна песен. Кефи ме супер много, там и чуваме различни извивки в гласа на Абел.

10. Six Feet Under – Безапелационен фаворит! Според мен ще бъде сингъл, много хитов потенциал има тази песен, типична песен с етикет "THE WEEKND"!

11. Love To Lay – Брутална музика, особено в припева, хитово, ново, стилово – епична песен!

12. A Lonely Night – Отново те връща назад във времето сякаш, просто този човек има много голям нюх за песни.. точно такива обичам – много добра!

13. Attention – Много интересни вокали, те бяха първото нещо, което ме грабна. Плюс гласът на Абел и става перфектно, няма шанс за сингъл, но си е една доста добра песен.

14. Ordinary Life – Специална за мен песен, много я обичам! Един ден слушах само нея дори. Една от най-любимите ми песни в албума.

15. Nothing Without You – Бомба, много добра песен!

16. All I Know – Мигом клип! Това е готов хит! Супер здрава песен..

17. Die For You – Не може албум без такава песен.. текстът е чудесен, музиката също.. обожавам я!

18. I Feel It Coming – Перфектен завършване на албума! Това е и вторият сингъл, виждам го като тип "Can't Feel My Face", риск си е - надявам се да му се получи и този път.

 

Предоволен съм от албума! Дори надвиши очакванията ми.. просто е железен! Надявам се да има много успехи и добре реализирани песни, защото има много потенциал! Браво!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Starboy- номер 1 в Hot 100. Третият номер 1 хит на The Weeknd!

 

Време беше, заслужено. Да припомним че последният път когато беше No1, сам си измести Тhe hills от върха с CFMF :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

C85uf2-XgAACueO.jpg

 

 

Както и

The Weeknd is now the first and only artist in HISTORY to have 2 or more albums with over 2 BILLION streams on Spotify!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Първо, нека стане ясно, че My Dear Melancholy, не е албум, а е EP. Пуснат изненадващо, има страшен успех. Първото, което е, че направи над 25 милиона в Спотифай за едно денонощие, Starboy с 18 песни направи 32. После идва реда на Call Out My Name, която направи над 6.5 милиона за 24 часа (глобално) и 3.5 (САЩ), което нареди песента като трета най-силна премиера някога.

 

Песента също се очаква да бъде в ТОП 5 в ББ100, а дори не е обявена като сингъл още и не е имала каквото и да било промо, дори радио, кой друг може да се похвали с това?

 

Изненадата идва от Apple Music, премиерата на COMN е била над 6М стрийм, явно Спотифай още не е топа в това отношение, както виждаме - почти двойна разлика.

ЕП–то се очаква да дебютира под номер 1 в ББ200. Без реклама, без предварително пуснат сингъл (дори още не пуснат такъв), изненадващ.. но въпреки това с феноменален успех.

 

Искрено се радвам на успеха, тъй като единствено исках нова музика, а това, че се върна към своите корени и звученето е като Trilogy/BBTM е страхотно, а успеха прави нещата още по-сладки. Надявам се по-скоро да обявят lead сингъла официално – COMN, да го изпратят по радиата и да излезе клип, (който доколкото знам е вече сниман) и всичко ще си дойде на мястото. Такъв интерес към песен не помня да е имал.

 

Също така, забравих да вметна, че всички песни бяха в ТОП 10 Глобал Спотифай, като Call Out My Name бутна Дрейк от върха и го държи вече трети ден. Пожелавам му тази песен да бъде четвъртият му номер 1 хит, което при правилна реализация съм убеден, че ще стане.

 

Спекулира се, че ще има още една (две) части на ЕП-то, затова това завършва със запетая. Ще видим есента дали ще пусне другата част, след което да ги обедини в албум, както беше с Trilogy. Оригинална идея, оригинално заглавие, брутални песни, всичките са ми много любими.. нямам какво друго да кажа. Кралят се завърна по-мощно от всякога!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...