Jump to content



Online: Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш


Dinnev

Препоръчани коментари

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песните на Фики рядко ми харесват, но този път съм доволен! Доста свежо и различно парче за поп-фолка, точно такива трябва да се правят. Класи над "Фертолета". Но той Фики предимно през този сезон предлага някои от най-силните си проекти- "Кой", "Горе-долу", "Джале-Джале", сега и това... Клипът също е добър

Разбира се, проектът надали щеше да е същият без Галена- уникална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер просташката песен, тая Мариета се почуди какви глупости и фейсбук статуси да вкарва. И какво беше това "няма да ти пиша, няма да ти звънна", тая наистина се чуди как да запълва 3 минути музика :mf_surrender: Иначе си е абсолютно работено по формулата на Галин, личи си от първата секунда. Фики, дето много го плю, ето докъде стигна- да го копира. Много беше наперен едно време, но ето, че нещата се обръщат. Като цяло Галена прави целия проект, уникална е, ако слушам тая песньовка, ще е именно заради нея- нейните партии правят песента. Малко повече маниерничи от колкото трябва но пак е по-приемливо, в сравнение с циганското виене на Фикрет. И все пак песента ще е мегахит, смятай щом за няколко часа имат 60к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбрахме къде е ходил Стораро, когато освирка и стана демонстративно по време на наградите на Пайнер, докато Галин пееше. Ами, получил е вдъхновение, и е отишъл да запише негова песен.... :D :D :D Наистина по някое време иамм чувството, че ще ми изкочи Галин, тая песен грам не е за Фики. Все пак си струваше опита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде пък я видяхте брутална и уникална оная? Дори не забелязах, че е в песента. Няква скумрия скрита под едно шушляково яке, голям праз! Кво се захласнахте и вие, ума ми не го побира, честно!

Песента не ме впечатли, дори ме издразни яко към края с това няманяманяма... Спрях я, че слуха ми отиде. Иначе различен проект за Фрики, браво!

 

И защо, по дяволите, във всеки клип трябва да излизат сто танцьорки, с еднаква хореография винаги, едно и също? Дразнещо е! Толкова ли са изчерпани от идеи..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път съм приятно изненадана от Фики. Модерна и готина мелодия, текста е малко банален, но поне не дразни както предните му песни.

 

Видеото също е доста добро, въпреки че не може да се скрие, че не му се отдават танците, но все пак се опитва да разчупва, това е хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tова е песента! Точно сега ти отново доказа, че си най-добрата! Отново ХИТ! Тя вади ХИТ след ХИТ! Евала! Обичаме те, Галкаааа! !! :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

По тая логика Преслава има една от най-хитовите песни за 2014 и най-гледания клип в канала на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Фики по принцип, но за този проект дума не мога да кажа. И клип и песен много на ниво, включването на Галена е страхотно, дори ми се искаше да има още малко от нея. Браво на Фики, когато нещо е добре направено, човек не може да се изкриви и да каже на бялото черно. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това е неговият стил, но пък добре се е получило. Нека нещо по-различно, не само маанета.

Клипът е хубав. Само текстът... аман от тоя тип текстове. Иначе добър опит като цяло. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален хит ! Много ми хареса ! И на Галена партията е уникална , кефи ме как се лигави .

На Драганински ли е това чудо ?

Даниел Ганев музика и аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правена по модела на албаснските хитове...

Да, още на десетата секунда се разбира колко прилича на сума ти неща, които съм чувал по попаджийските радиа, докато съм прещраквал станциите. Нищо кой знае какво не е. А частта на Галена е най-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Ганев музика и аранжимент.

Ганев обаче е единствения , който разчупва стила си . Това неможах да го позная че е негово . Браво .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...