Jump to content


Online: Криско - Още един танц


BobiTo

Препоръчани коментари

Песента си е точно по калъпа на "One Dance" на Drake. :1000 (29):

"Искам още един танц" - "I need a one dance" :1000 (20):

 

Не ми харесва, мисля, че ще го оплюят за субтитрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, страхотна е!

 

И за режисьора и оператора ... уау!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да оплюят, защо да оплюят за Арабските субтитри? Арабския език е език, като всеки друг. Ако бяха на Италинаски щеше да е по-добре ли? Или на Японски? Който плюе да ходи да си плюе отзад и после да му влезе по мазно. А сиктир....

 

Относно песента - това е първата песен на Криско, която харесвам. До този момент винаги ми е бил адски противен в лигавото си поведение, малоумни и неразбираеми текстове и т.н.

 

Ето, че можело да ме накара да го слушам - клип на високо ниво, с идея, песен с идея, на която и се разбира текста и за пръв път разбирам смисъла на Крисков текст. Няма го малоумното лигаво поведение, всичко е на ниво и е много добро. Музиката е перфектна, браво. За пръв път ми допада нещо негово, дори още не мога да повярвам, че слушам и харесвам негова песен. Виждам, че и във външния си вид е постигнал някакъв баланс и ако продължава така ще започна да го харесвам.

 

Ето , че можело да не се прави на ологофрен, да няма проститки , наркотици, малоумни текстове, задници и т.н. а нещо със смисъл, послание, текст, идея, клип. Браво на Криско и режисьор/монтажист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно нормално и приятно комерс парче, кви са тия коментари от негова страна, че е много нестандартно, не гонел върхове на класации и тем подобни :D Пак отива на интересно място за клип и снима в хотелче.

 

Евала за посланието в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никакъв хип-хоп това обаче, ами си е чист поп, с леки елементи на RnB. Видеото е яко, но песента е по-слаба от предната му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много тъпа. Няма никакъв смисъл, текста куца от всякъде, "пеенето" е много зле...Единствено клипа е готин, но до там. Най-слабия му проект от доста време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност ме зариби и ще се радвам да прави такива проекти поне веднъж в годината.

И не само той, разбира се. Нещо по-различно, нещо по-истинско - от това имаше нужда попа в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...