Jump to content



Всичко за македонската музика


Препоръчани коментари

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 weeks later...
Един от револуционерните клипове в македонската музика (1998г.) :3fdb8960598fa63e:

Тая е по-бездарна и от нашата Ирра

 

 

Тая песен е много яка, жалко че не се правят вече такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая е по-бездарна и от нашата Ирра

 

Хубава кариера си направи, беше новатор за македонската музика, след това се омъжи и семеиството и' стана по-важно :D

Taзи песен е от Оцко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Elvir Mekić (Macedonian: Елвир Мекиќ) (born 15 October 1981)

 

Discography

Studio album

Opasno (2007)

Kako Nov (2009)

 

 

жалко че заряза музиката

 

 

 

След като се омъжи, певицат се оттегля от македонската музикална сцена и се премества в Сараево, където живее със съпругата и сина си.

 

 

Елвир Мекич е бил един от най-активните певци на македонската музикална сцена в миналото, а днес работи и живее в Босна, със съпругата си Лейла и малкия син Дарис.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5ти до 7ми Октомври в Штип е фестивала МакФест, където ще бъдат представени 30 нови композиции.

От България някоя Мартина Иванова с песен "Мамо" ще участва по музика и текст на Валентин Пензов и аранжимент Максим Горанов.

 

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

мартина-иванова-ice-cream-11.jpg

 

Мартина е последната вокалистка на Айс Крийм. Майка й популярна естрадна певица, а баща й ръководител на една от най-известните групи едно време - Кукерите. Техните от дете се опитват да я пробутат.

 

Малко офф: как се възприема от зрителите Фамилията Марковски? На мен много ми харесва, макар да преиграваха първата серия, после влязоха в ритъм. Лилето рулзз :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко офф: как се възприема от зрителите Фамилията Марковски? На мен много ми харесва, макар да преиграваха първата серия, после влязоха в ритъм. Лилето рулзз :1000 (33):

 

Да харесва се, много реклама и' удриха. Аз я гледам и харесва ми но много са кратки епизодите и има само 8 епизоди, така че за две седмици ще свърши.

 

https://www.youtube.com/channel/UCXnkSP2fwZ...sable_polymer=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...