Jump to content



Online: Малина ft. Константин - Давай, питай


Препоръчани коментари

Има един звук като на линейките или пожарните беше.. много дразни :D

Много е дразнителен, да.

Само клипа ми харесва, но при Малина клиповете винаги са били на ниво. Песента е тотален минус. То са някакви гадни звуци, линейки, то са едни брутално гадно правени вокали, изобщо цялото това нещо е гавра с Пайнер и Малина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чухте ли фразата "стискам" на 2:59, бабушка прегракна хахахахаха

 

Иначе, не е толкова тъпа, ама не го виждам като хит. Коцио е излишен.

 

Видеото ми прилича на това:

 

Даже движенията са сходни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен за Константин - гласът му се откроява в пъти повече...:) Иначе до болка познати ритъм и вокали - как не им писнА?! :)

Иска да се похвали че има песен от забранен (от Пайнер) композитор. Галена и Цура - същите. Нищо че е некадърен до болка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша , но наистина много изтъркан аранжимент .

Оцко големите хитове ги дава само на лидерката и на тея приоритетните му певици от компанията му .

Като цяло - става . Клипа е ок , особено на фона на 80% от клиповте по Планета си е впечатляващ .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехх, от колко време чаках да избухне! Браво, Малинче! :Vishenka_05:

 

Песента е 6, клипът ми идва в повече, но пак не е зле.. дано Малина да не го изяде както Яница, защото бременни лелки без работа бол :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма какафония, вярно. Ужас. Тоя се гаври с Пайнер. Чуйте на Вилислав дебютанта в Хит Микс и го сравнете с това...рядко не ми харесва песен на Оцко, тази е от тях.

Абсолютно, дори на Саранди последната е по-добра от това нещо.

Не става за слушане. Блъскат се някакви звуци вътре, абсолютен контраст между тях и мелодията на изпяването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да го плюем Оцко, човека си има някакъв стил и бийт, който е набарал и повечето му песни са супер зарибяващи.

 

Баба Малинаж извади голям хит за сезона. Още от тази вечер я бройте по 2-3 пъти на вечер песента.

 

Видеото е яко, но ме дразни как се сменяват кадрите, доста агресивно за очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е зарибяващо- като цяло не е нищо нечувано, но е идеално за клубовете. Клипът е иновативен и идеен, не всеки може да го възприеме от първия път.

С проекти като този Малина за пореден път показва, че един изпълнител и на 40-50 години може да върви рамо до рамо с по-младите имена. Тези песен и клип ако бяха на Галена щяха да чукнат 10 милиона. Жалко, че самата Малина взе да пуска песни толкова рядко и малко или много започна да излиза от отбора на актуалните, което си пролича още при предишният й страхотен проект, който си остана доста недооценен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам такива песни. Клипът може и да е добър, не го догледах заради скучната песен. Да избухне с нещо в стил Вертолета :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро парче и като звучене, и като текст, изпяване. Бабичка се е справила супер. Тази какафония в музиката, както някой по-горе каза, на мен лично ми допада.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен какафонията ме радва. Но наистина като че ли песента лежи повече на Коцьо. Тя Малинка толкова си може откъм пеене де. Клипът ми е тъп, не знам какво го хвалите толкова. Ще се слуша един месец тая песен, има нещо зарибяващо в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, но много позната. Кефи ме видеото. За мен е по-слабо от При теб ми е сърцето....Все пак - силен ход за Малина от към песен и видео. Много обработен глас и Коцко дразни, можеше без него и като песен, и особено във видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...