Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обаче ме кефи как Ричи и Иван се забавляват, иронизират и самите себе си, даже много пъти се будалкат... и така по тънката лайсна пързалят някои потребители и те им се хващат. Ми разтоварвайте се - затова е тоя форум. Не бъдете буквалисти.

В следващия епизод направете ретроспекция с потребители от едно време, сещате се кои хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ме кефи как Ричи и Иван се забавляват, иронизират и самите себе си, даже много пъти се будалкат... и така по тънката лайсна пързалят някои потребители и те им се хващат. Ми разтоварвайте се - затова е тоя форум. Не бъдете буквалисти.

В следващия епизод направете ретроспекция с потребители от едно време, сещате се кои хах.

Благодарим!

Само интелигентните няма да се обидят и ще се досетят, че всичко е ирония.

Засега излизаме в лека почивка. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., интересува ме защо така липсват новини около Salvatore - или е доста умел и успява да се скрие от звездните папараци? :3fdb8960598fa63e: Също така очаквам Кралицата на България - Преси, съвсем скоро да мине под прицела на предаването! :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод! Хит, хит, хит!!!

 

:roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., интересува ме защо така липсват новини около Salvatore - или е доста умел и успява да се скрие от звездните папараци? :3fdb8960598fa63e: Също така очаквам Кралицата на България - Преси, съвсем скоро да мине под прицела на предаването! :happyppl:

 

:3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние като бяхме на Равда и на хотел поне май си бяхме изгасили лампата! :D

:roll1:

Мило, в тая забила Равда изпотрошихме всичко с нашият бурен секс, не мисля, че и лампата е останала...

 

Иначе евала!

В началото не ми хареса, но после адски се забавлявах, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., интересува ме защо така липсват новини около Salvatore - или е доста умел и успява да се скрие от звездните папараци? :3fdb8960598fa63e: Също така очаквам Кралицата на България - Преси, съвсем скоро да мине под прицела на предаването! :happyppl:

Хванахме го да купува книгите: ''Как да си хванеш гадже вампир'', ''Дневниците на една к*рва'' и ''Вещицата''.

И на карти му гледахме!

Само ти си единствения потребител бил част и от 4-те епизода. ;))

 

:roll1:

Мило, в тая забила Равда изпотрошихме всичко с нашият бурен секс, не мисля, че и лампата е останала...

 

Иначе евала!

В началото не ми хареса, но после адски се забавлявах, браво!

Май забравяте, че тя тогава ти изневери с футболиста и с него се лашка в Равда!

Как да не ти е харесало в началото ?

Думи нямам!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май забравяте, че тя тогава ти изневери с футболиста и с него се лашка в Равда!

Как да не ти е харесало в началото ?

Думи нямам!

Въй, вярно.

Че и има наглостта да ме пита дали сме загасили лампата! Значи аз съм се клатил с тая на футболистчето й. :helpsmilie:

 

Ами не ми хареса, не знам. :dontknow:

Но после това с Fast, Danger и Kondomcho, гледането на Arwity, и накрая това с "котето"... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ти си единствения потребител бил част и от 4-те епизода. ;))

Мигом да ми се издаде ВИП карта за хонорар в размер на 50% при следващите ми гостувания :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, вярно.

Че и има наглостта да ме пита дали сме загасили лампата! Значи аз съм се клатил с тая на футболистчето й. :helpsmilie:

 

Ами не ми хареса, не знам. :dontknow:

Но после това с Fast, Danger и Kondomcho, гледането на Arwity, и накрая това с "котето"... :1000 (29):

Смееш да твърдиш, че интервюто ми е слабо ?

Край! :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смееш да твърдиш, че интервюто ми е слабо ?

Край! :gun_bandana:

Ами като цяло - да. :1000 (29):

Радвай се, че ти казвам всичко в очите, не ти хвърлям прах като някои други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, вярно.

Че и има наглостта да ме пита дали сме загасили лампата! Значи аз съм се клатил с тая на футболистчето й. :helpsmilie:

 

Ами не ми хареса, не знам. :dontknow:

Но после това с Fast, Danger и Kondomcho, гледането на Arwity, и накрая това с "котето"... :1000 (29):

 

Е магията на зайчето не ти ли хареса? ............

Клатил си се ти с тая и не знам.. спирам да те познавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах възможност да бъда на линия и да представя интервюто. Отново се е получило добре, то се видя, че само Дейнджър седи и се оплаква, то пък не е лесно да нямаш чувство за хумор. То и това опира до интелекта, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе ти държи влага , че те натропах че изглеждаш комично . Гледам , че втора седмица не спираш да го повтаряш . Споко , моето мнение си е лично мое . Не е нужно да се влияеш от него .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...