Jump to content



Най-прехвалените изпълнители във фолка


Препоръчани коментари

Галена - Заради феновете й.

Азис - Самият той според мен се прехвалва.

Преслава - Отново заради феновете й.

 

А за другите, които са писали, че Пайнер бутали изпълнителите. Ами по принцип това е част от работата на продуцента, да ти помага в трудни моменти и да те вади от дупките, в които падаш чрез добра реклама.

Няма да влизам в спорове, казвам го просто така. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се получи в годините назад, че без да искат Пайнер направиха Преслава и Десислава, на маймуни. Защо им трябваше толкова хвалба, като няма много покритие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Тони Стораро - За мен едно 80% от песните му са влачене. Скъпа продукция, клипове - няма. А иначе по радиото го ротираха като "българския Василис Карас".

2. Азис - Превзема се много, смята, че е незаменим, претендира, че е скъп изпълнител "отказах участие в Русия, не защото ми предложиха малко пари, а защото смятам, че за техните възможности заслужавам повече", а насреща предлага евтина продукция.

3. Галена - Тя жената си е добре, ама по-голямата част от феновете и летят в небесата.

4. Кати - Като малък ми беше любимка и всички я харесваха, ама сега като погледна трезво на нещата не мисля, че е била такъв талант, за какъвто съм я мислил.

 

Не питат тyк за фенове а за изпълнители :gun_bandana:

 

................

Азис

Андреа

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не питат тyк за фенове а за изпълнители :gun_bandana:

 

................

Азис

Андреа

Хвалбите произтичат от продуцент и аудитория.

Нали аудиторията дава оценка на изпълнителя?!?

И от нея зависи дали ще я хвали, ругае или издига на пиедестал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава , разбира се . Повечето хора са се аргументирали , няма да ги повтарям ... само ще кажа , че по-натрапвано име в историята на чалгата е нямало ...

Ивана също беше доста прехвалена , като беше на върха . То не я бутаха при премиера , то мега звезда , и накрая балона се спука .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е добра имитация, макар да съм фен на Азис. На Преслава обаче беше много по- зле. Който е почитател на Лили Иванова е наясно, че точно нея никой не може да я имитира 1 към 1. Явно изобщо не си я слушал задълбочено някога. Тази Джулия от капките между другото много по- успешно се справи с влизането в образ като пеене и движения от Азис и Преса с "Без радио не мога", ама понеже никой не я знае и за нея никой нищо не каза.

 

Каква имитация те гони... тук аз коментирам глас, не дали ще се фръцне и ще потупа с ръка... аман от бесни фенове бре... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички са малко или много на моменти прехвалени, но реално това може да се преглътне, защото хейтът който отнасят е в пъти по - голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия

Андрея

Пълни бездарници със самочувствие на звезди,че и награди имат .

 

Камелия има 6 турнета, Андреа 4, а Деса 1. Натам да пиша ли или сам ще се сетиш колко жалък е поста ти? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прехвалена за мен означава да бъде величана от медии и продуценти, а да няма талант/харизма и качества за 2 лева.

Така че - Ани Хоанг и Андреа със сигурност. Заблудата по мега звездата Андреа имаше ефект и имаше период на силни година-две за нея. Да, инвестицията й беше голяма, но реалността убиваше всичко - плейбеци, никаква танцувалност, роботски дживения на сцена, никаква връзка с феновете, тоалети и шарении инспирирани от Камелия, но никога поднесени толкова ефектно. Ани Хоанг - още по - зле , отново големи финансови инвестиции, нула талант и никакво отношение от страна на публиката към нея. И докато по Андреа имаше залитане, участия, фенове ... то към Ани Хоанг, вече над 5 години, интересът е нулев, никакви участия, интервютата й са все за Люси или за отслабването на Люси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има 6 турнета, Андреа 4, а Деса 1. Натам да пиша ли или сам ще се сетиш колко жалък е поста ти? :happyppl:

 

жалък не жалък е факт.Кама е прехвалена с нейните уж яки участия-видяхме я.Половината е едно нищо с тоя оркесър.Изгони хората милата........

Link to comment
Сподели в други сайтове

жалък не жалък е факт.Кама е прехвалена с нейните уж яки участия-видяхме я.Половината е едно нищо с тоя оркесър.Изгони хората милата........

 

Забравяш в каква тема си. Хубаво е да се поогледаш, щото хората за друго пишат и дискутират. В крайна сметка, кой е виновен, че Пайнер раздуваха толкова балона около някакви позьорки, изкарани едва ли не рода на Орфей, а като излязат на сцена да докажат написаното от Пайнер за тях, редят провал след провал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има 6 турнета, Андреа 4, а Деса 1. Натам да пиша ли или сам ще се сетиш колко жалък е поста ти? :happyppl:

 

Нито една от тях нямат нито самостоятелни турнета, нито концерт, така че не се дръвчи. Как може да сравняваш Андра с Кама, при все, че втората избухна 2008-2009та, а Кама има реверанс от 2004-2008ма...

 

Направо ми омръзна да я буташ навсякъде тая Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква имитация те гони... тук аз коментирам глас, не дали ще се фръцне и ще потупа с ръка... аман от бесни фенове бре... :mf_surrender:

Това е шоу за имитации. Дали са му да имитира най- добрата в България, което е оценка и на продуцентите, че има страхотен глас и ще се справи, но и той самият й е фен и си казва, че тя е най- добрата от всички в България. Софи Маринова също би се справила. Да кажеш вселенски талант означава, че е едва ли не най- добрият в света. На мен Азис ми е любимият певец от много години, имах предвид, че пресили нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно, а тя откога е фолк?

 

Джуките са и чалга, задника и е чалга, аурата и е чалга...

 

 

Иначе - Азис е най-надцененият инфантил в чалгата евър! "Хабиби, завиват ли те"....сериозно ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък Азис? Талантлив си е, гласовит и го знае. Използва го, евала, шапка му свалям. Прави прехвалени малоумия в стил Хабиби и Сен тропета, но вината за това е в публиката.

 

Галена и Преслава, разбира се. Едната си повярва, че с пари и скъпи ненужни клипове се става певица. Другата пък може, но не иска и се оставя по течението.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...