Jump to content



Най-прехвалените изпълнители във фолка


Препоръчани коментари

Преслава определено е топ тук.Най-преекспонирания и лансиран образ, който преди години поне имаше читави песни, а сега .. :helpsmilie:

 

Нелогично е да слагате Галена в коментарите си след като единствената й конкуренция откъм продукция е ЦветелинаЯнева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалена - Модна икона! Иноватор! Арт клипове... скука и половина... и никога в топ 5 на най-аплодираните по концерти.

Андреа - Световната звезда... Андреа

Камелия - Вечно пеещата на живо (обикновено фалшиво)

Мария - Модната икона? Ко? Не!

Кали - "Кали е име, защото съм...",

Джена - жената се има за артист, за голям творец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОНИ СТОРАРО!!!!!!!!!!!! - Отврат е меко казано за тоя човек, вярно, има глас, има и някои хубави песни, но наистина е мега, мега, мега прехвален.

АЗИС!!!!! - Реално клиповете му струват 2 лева, повечето от песните му са правени за по 10 минути в студиото на Биолчев и като цяло не е чак такъв вселенски талант какъвто го изкарват.

Преслава - прехвалена до безобразие, самата тя го осъзнава и не един път е казвала, че се чуди защо има чак такива успехи, а всъщност не прави нищо особено. Какво ни е дала толкова???

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОНИ СТОРАРО!!!!!!!!!!!! - Отврат е меко казано за тоя човек, вярно, има глас, има и някои хубави песни, но наистина е мега, мега, мега прехвален.

АЗИС!!!!! - Реално клиповете му струват 2 лева, повечето от песните му са правени за по 10 минути в студиото на Биолчев и като цяло не е чак такъв вселенски талант какъвто го изкарват.

Преслава - прехвалена до безобразие, самата тя го осъзнава и не един път е казвала, че се чуди защо има чак такива успехи, а всъщност не прави нищо особено. Какво ни е дала толкова???

 

 

И аз така мислих за Азис докато не чух това:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава

Азис

Тони Стораро

Ивана

Не разбирам защо определяте Галена като прехвалена? Никой не я е изкарал някаква велика певица. Но е факт, че си скъсва гъза от работа и прави страхотни неща. Трудът явно няма значение за вас. :mf_surrender:

Иначе казано - Hard work beats talent when talent doesn`t work hard. ;)

 

И оправете неграмотното заглавие!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо определяте Галена като прехвалена? Никой не я е изкарал някаква велика певица. Но е факт, че си скъсва гъза от работа и прави страхотни неща. Трудът явно няма значение за вас. :mf_surrender:

Иначе казано - Hard work beats talent when talent doesn`t work hard. ;)

 

Е, не виждаш ли, че тези, които определят Галена като прехвалена, са фенове на Преслава? Случайност!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мислих за Азис докато не чух това:

 

Не е добра имитация, макар да съм фен на Азис. На Преслава обаче беше много по- зле. Който е почитател на Лили Иванова е наясно, че точно нея никой не може да я имитира 1 към 1. Явно изобщо не си я слушал задълбочено някога. Тази Джулия от капките между другото много по- успешно се справи с влизането в образ като пеене и движения от Азис и Преса с "Без радио не мога", ама понеже никой не я знае и за нея никой нищо не каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално в този форум:

 

Преслава- едни и същи песновки за тийн драми от десетилетие и клипове с един и същ декор също от толкова. Изцяло скучна певица, имаща успехи заради бясното й неколкогодишно налагане от фирмата и само заради прехваленото й име се трупат гледания на клиповете й напоследък.

Деси Слава - Голям талант и никой не го оспорва, но тук винаги песните й биват прехвалени като вселенски хитове, каквито всъщност от доста години няма, като изключим "В твоите очи" и учудващо "Нека да е тайно" си имаше до момента сезонен успех, който е далеч от развинтената фантазия на Десови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Тони Стораро - За мен едно 80% от песните му са влачене. Скъпа продукция, клипове - няма. А иначе по радиото го ротираха като "българския Василис Карас".

2. Азис - Превзема се много, смята, че е незаменим, претендира, че е скъп изпълнител "отказах участие в Русия, не защото ми предложиха малко пари, а защото смятам, че за техните възможности заслужавам повече", а насреща предлага евтина продукция.

3. Галена - Тя жената си е добре, ама по-голямата част от феновете и летят в небесата.

4. Кати - Като малък ми беше любимка и всички я харесваха, ама сега като погледна трезво на нещата не мисля, че е била такъв талант, за какъвто съм я мислил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...