Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако не беше спряла, Ивана нямаше да съществува.

 

Първият хит на Ивана е през 2000.

 

Петра остава активна и издава последния си албум през 2003. През 2009 също се пробва с няколко песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че е време Андреа да намери друг, който да й редактира снимките за фейса. Първо че я прави да изглежда като извънземно и второ че оставя твърде очевидни следи. Може да тръгне и на психолог за да й помогне да възприеме, че е напълняла и да спре да се излага тези абсурдни снимки. И с 10 кила от горе пак е супер, но да не се прави на маймуна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Черно наметало - запазената марка на Кралица Петра! :Vishenka_05:

 

Поредно доказателство за това, че Ванча се е вдъхновявала от облеклата на Петра, може би поради отказа на Луна Президент да й препоръча стилист. Иска ми се и Ванча, обаче, да започне да пъшка по време на изпълненията си. :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изминалата седмица в цифри:

 

Ако броим песента на Слави и Криско за чалга, то 10-те най-слушани песни в страната са попфолк парчета. :girl_witch:

 

Емилия и Емрах задържат супер добра гледаемост от около 200К на ден повече от две седмици след дебюта си и са втори по трафик в тубата.

 

Андреа и Серджо дебютират на пета позиция с 860К главно благодарение на първите два силни дни.

 

На 6-то място са Орк. Назмилер с няква цигания, дето прави по 100К на ден. :mf_surrender:

 

На 10-то нова цигания от Сашо Жокера.

 

"Обратно в играта" прави малко над 30К на ден.

 

Най-гледаната песен от 2016 е "Гот ми е" на Анелия на 50-то място със 122 500 гледания.

 

Най-гледаната от 2015 е дуетът на Галена и Деси Слава с почти 100К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се самозаблуждавайте че бозата на Ангел и Сузанита е голям хит. Хората я отварят да за видят изцепките на Сузанита или да я наплюят в коментарите.

 

Много ясно. Тя песента е супер тъпа. Да я свалят вече.

 

Сложи Ангел в някоя песен да цвили и имаш рецепта за провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангел и Сузанита няма да се задържат интересни дълго, но въпреки това си е факт, че Сузи предизвиква голям скандал с второ парче, като този път точките са за чалгата. Като цяло поп-фолкът се съвзема все повече.

Към горната статистика да добавим и факта, че нито едно парче на попа и рапа от тази година не трупа толкова бързо милиони, колкото чалга хитовете. Положението ми напомня 2001- чалгата още си е музика номер 1 на масата, но децата и тийнчетата полудяват по рап ритми. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангел и Сузанита няма да се задържат интересни дълго, но въпреки това си е факт, че Сузи предизвиква голям скандал с второ парче, като този път точките са за чалгата. Като цяло поп-фолкът се съвзема все повече.

Към горната статистика да добавим и факта, че нито едно парче на попа и рапа от тази година не трупа толкова бързо милиони, колкото чалга хитовете. Положението ми напомня 2001- чалгата още си е музика номер 1 на масата, но децата и тийнчетата полудяват по рап ритми. :D

Мечтиии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че дуета на Криско и Слави не е ли чалга?

Иначе Мърдай я бях забравил, да. Единствената песен с интерес като към чалгата, и то защото е на Криско. Всичко останало върви по-бавно. Даже мога да дам пример с конкретни песни, които наблюдавам, и които са излизали почти по едно и също време- предната на Павел и Венци-Венц и тази на Джулия. Първата е излязла няколко дена по-рано и има 2.8 милиона, а втората- 3.4 милиона.

Да не говорим как в Трендинг постоянно се набутват всякакви рап песни, но дори и това не помага да имат гледания като чалгарите. Истинската музика на народа просто показва, че доминацията й никога не е преставала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...